wgn

Dom na sprzedaż Wróblew - Na sprzedaż siedlisko zabudowane uroczym domkiem

Domy sprzedaż, łódzkie, Wróblew
Oferta na wyłączność

Dodano: 22.05.2026

Opis ogłoszenia:

sygnatura: SD045-1833

Na sprzedaż siedlisko na wsi - Wróblew

Oferujemy do sprzedaży siedlisko położone w miejscowości Wróblew, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się ok. 10 km od Praszki oraz ok. 15 km od Wielunia.

Działka o pow. 5,76 ar, ogrodzona, zagospodarowana i obsadzona zielenią, co zapewnia prywatność oraz przyjemne otoczenie.

Na terenie znajduje się urokliwy drewniany domek, składający się z:

PARTER

-salonu z kominkiem,
- kuchni,
- przedpokoju,
- łazienki z prysznicem

PODDASZE

- dwóch pomieszczeń sypialnych

Meble pozostają na wyposażeniu, co ułatwia szybkie wprowadzenie się

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Nieruchomość posiada przyłącze energii elektrycznej oraz wodę, a także szambo. Kanalizacja znajduje się w drodze przy posesji (do podłączenia).

Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczy.

Atutem nieruchomości jest spokojna lokalizacja ? w bliskiej odległości znajdują się las oraz rzeka Prosna, co sprzyja wypoczynkowi i kontaktowi z naturą.

Zapraszamy do kontaktu które szukają ciszy spokoju oraz pięknej okolicy!

Cena ofertowa sprzedaży: 300.000,00 PLN

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami!

Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Średnie ceny w tej lokalizacji: 7 500,00 zł/m²

Licznik odsłon: 10

tel. 43 88
kom.: 609 6 pokaż
numer

Oferta tylko u nas

Podstawowe Informacje:

Lokalizacja: Wróblew
300 000
Cena /m² 7 500
Rodzaj dom wolnostojący
Rynek wtórny
Powierzchnia 40 m²
Powierzchnia działki 576 m²
Ilość pokoi 3
Ilość kondygnacji 2
Dojazd droga asfaltowa
Pokrycie dachu blachodachówka
Dach dwuspadowy
Stan techniczny do zamieszkania

Media

woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie

Dodatkowe Informacje

balkon / taras / loggia, dwupoziomowe, oddzielna kuchnia

Lokalizacja na mapie:

wgnWieluń

Rafał Major

e-mail: wielun@wgn.pl

tel.: 43 88 100 95

tel.kom.: 609 670 627

Adres biura:

ul. Barycz 1

98-300, Wieluń, Polska

Interesuje Mnie ta oferta

Zostało jeszcze: znaków

Domy na sprzedaż: Wróblew - aktualne oferty

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies